witte cirkel emoji
Voor neutrale knoppen, lege toestanden en minimale geometrische beelden, deze set verzam doet solide cirkels en één vierkant voor strakke kleurkeuzes.
Tik op een emoji hieronder om hem direct te kopiëren en plak je witte cirkel emoji's in een tekstbericht, WhatsApp, Instagram-bijschrift of elke chat — geen app of toetsenbord nodig.
De volledige set
Alle witte cirkel emoji's
- witte cirkel
Neutrale keuze, lege toestand, of blank.
- zwarte cirkel
Donker tegenhanger een de tegenovergestelde keuze.
- blauwe cirkel
Blauwe optie, link, of kleurgecodeerde categorie.
- rode cirkel
Rode marker voor waarschuwingen of fouten.
- groene cirkel
Groen status die go of succes betekent.
- gele cirkel
Geel label voor voorzichtigheid of in afwachting.
- oranje cirkel
Oranje badge voor en middelpuntige prioriteit.
- paarse cirkel
Paarse accent voor specifieke categorieën.
- bruine cirkel
Bruine marker voor aardse neutrale thema's.
- groot wit vierkant
Wit vierkant voor generieke blankke keuzes.
Veelgestelde Vragen
Wat zijn de beste emoji's voor witte cirkel?
De beste emoji's voor witte cirkel zijn onder andere ⚪ (witte cirkel), ⚫ (zwarte cirkel), 🔵 (blauwe cirkel), 🔴 (rode cirkel), 🟢 (groene cirkel). Voor neutrale knoppen, lege toestanden en minimale geometrische beelden, deze set verzam doet solide cirkels en één vierkant voor strakke kleurkeuzes.
Hoe kopieer ik witte cirkel emoji's?
Klik gewoon op de knop "Kopiëren" naast elke witte cirkel emoji op deze pagina en deze wordt naar je klembord gekopieerd. Plak hem daarna overal — WhatsApp, Instagram, Slack of een andere app.
Hoeveel witte cirkel emoji's zijn er beschikbaar?
We hebben 10 samengestelde emoji's voor witte cirkel, elk geselecteerd op hoe goed het het concept vertegenwoordigt. Bekijk ze allemaal hierboven en kopieer je favorieten.
Hoe zeg je witte cirkel met emoji's?
Om witte cirkel met emoji's uit te drukken, probeer een combo zoals ⚪ ⚫ 🔵. Kopieer een emoji hierboven en plak hem in een tekstbericht, WhatsApp of Instagram-bijschrift.