9 symboler · kuratert sett

person som kneler-emoji

Å knele dekker en bønn, bønnfalling, underkastelse, eller en rask pause for å knyte skoen, med relaterte bøye- og ståstillinger inkludert.

Trykk på en emoji nedenfor for å kopiere den øyeblikkelig, og lim deretter inn person som kneler-emojiene dine i en tekstmelding, WhatsApp, Instagram-bildetekst eller en hvilken som helst chat — ingen app eller tastatur nødvendig.

Navn
person som kneler
Punkt
U+1F9CE

Hele settet

Ett trykk
🧎🧎‍♂️🧎‍♀️🙇🙇‍♂️🙇‍♀️🧍🧍‍♂️🧍‍♀️

Alle person som kneler-emojiene

9 oppføringer
  • person som kneler

    Knele ned i bønn, bønnfalling eller hvile

    U+1F9CE

  • mann som kneler

    En mannlig figur kneler eller frier

    U+1F9CE U+200D U+2642 U+FE0F

  • kvinne som kneler

    En kvinnelig figur kneler eller hviler

    U+1F9CE U+200D U+2640 U+FE0F

  • bukker

    Unnskyldning, respekt, eller en dyp takk

    U+1F647

  • bukkende mann

    Mannlig figur som viser respekt eller unnskyldning

    U+1F647 U+200D U+2642 U+FE0F

  • bukkende kvinne

    Kvinnelig figur som viser respekt eller unnskyldning

    U+1F647 U+200D U+2640 U+FE0F

  • person som står

    Stå stille, vente, eller stå i giv akt

    U+1F9CD

  • mann som står

    Mannlig figur som står oppreist

    U+1F9CD U+200D U+2642 U+FE0F

  • kvinne som står

    Kvinnelig figur som står oppreist

    U+1F9CD U+200D U+2640 U+FE0F

Advertisement

Ofte stilte spørsmål

4 spørsmål
Hva er de beste emojiene for person som kneler?

De beste emojiene for person som kneler inkluderer 🧎 (person som kneler), 🧎‍♂️ (mann som kneler), 🧎‍♀️ (kvinne som kneler), 🙇 (bukker), 🙇‍♂️ (bukkende mann). Å knele dekker en bønn, bønnfalling, underkastelse, eller en rask pause for å knyte skoen, med relaterte bøye- og ståstillinger inkludert.

Hvordan kopierer jeg person som kneler-emojier?

Klikk bare på «Kopier»-knappen ved siden av en hvilken som helst person som kneler-emoji på denne siden, så blir den kopiert til utklippstavlen din. Lim den deretter inn hvor som helst — WhatsApp, Instagram, Slack eller en hvilken som helst app.

Hvor mange person som kneler-emojier er tilgjengelige?

Vi har 9 kuraterte emojier for person som kneler, hver valgt ut for hvor godt de representerer konseptet. Bla gjennom dem alle ovenfor og kopier favorittene dine.

Hvordan sier du person som kneler med emojier?

For å uttrykke person som kneler med emojier, prøv en kombinasjon som 🧎 🧎‍♂️ 🧎‍♀️. Kopier en hvilken som helst emoji ovenfor og lim den inn i en tekstmelding, WhatsApp eller Instagram-bildetekst.

Advertisement

Advertisement